Skocz do zawartości

- - - - -

Zbroja +69 dla sury xD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#41 Mariette

Złośliwy

• Giermek
  • 333 postów
  • Server:Feniks
  • Królestwo:Jinno
  • Profesja:Ninja

Napisano 10 czerwiec 2010 - 17:23

dajcie mu spokój :D jak nie chce mu sie expic to niech używa expbota.. co mi tam wole 1 polaka z expbotem niż 1000 chinoli z tym gównem :D

Hehe ^^
Tyle że ten 1 polak na sh/exp botach/mh idzie na łatwiznę,podczas gdy uczciwi gracze męczą sie z powolnym speedem,atakiem,tym że muszą zapierdalać od 1 mapki do 2 nie używając sh. A taki neos który boci i cheatuje nie musi przez to przechodzić. Czy to jest fair ?
I co mają chinole do PL'a ? Na PL'u nie grają. A 1 polak na sh na PL'u to już o 1 za duzo ;f
Nie popieraj tego syfu ;x
  • 0

#42 MastersX4

Okrutny

• Giermek
  • 58 postów

Napisano 10 czerwiec 2010 - 17:33

Hehe ^^
Tyle że ten 1 polak na sh/exp botach/mh idzie na łatwiznę,podczas gdy uczciwi gracze męczą sie z powolnym speedem,atakiem,tym że muszą zapierdalać od 1 mapki do 2 nie używając sh. A taki neos który boci i cheatuje nie musi przez to przechodzić. Czy to jest fair ?
I co mają chinole do PL'a ? Na PL'u nie grają. A 1 polak na sh na PL'u to już o 1 za duzo ;f
Nie popieraj tego syfu ;x

ja na tej postaci nie używam sh !!! Zostawiam czasami bota na noc zeby mi expił ale nie na SH!!!!!
  • 0

#43 MrWhiskers

Okrutny

• Giermek
  • 47 postów

Napisano 10 czerwiec 2010 - 19:04

Widzę że rozpakowywałeś pliki klienta Metin2PL, znaczy locale_pl i potem plik item_proto potem coś edytowałeś a gdy spakowałeś item_proto nazwy przy pakowaniu się zmieniły ^^Też miałem tak jak rozpakowałem item_proto i spakowałem ;)

Hyyy... a z tym exp botem to byś się wstydził ;)

• 0

#44 Mariette

Złośliwy

• Giermek
  • 333 postów

Napisano 10 czerwiec 2010 - 20:17

ja na tej postaci nie używam sh !!! Zostawiam czasami bota na noc zeby mi expił ale nie na SH!!!!!

Wcześniej przyznałeś się że uzywasz teraz nie ;) Człowieku , ogarnij sie ;x
  • 0

#45 MastersX4

Okrutny

• Giermek
  • 58 postów

Napisano 11 czerwiec 2010 - 05:48

Wcześniej przyznałeś się że uzywasz teraz nie ;) Człowieku , ogarnij sie ;x

pisałem : może tak a może nie ....
  • 0

#46 Bonczas

Okrutny

• Giermek
  • 62 postów

Napisano 11 czerwiec 2010 - 07:48

Nie no.. jak by koleś miał z 70 lvl to by było nie fair wobec innych graczy... ale że lata taki 10 lvl to nikomu nie wadzi wbije 20 lvl i zrobi nową postać... a po 30 lvlu expbot sie nie sprawdza.. dlatego boty expia na zaprz/dzikusach na wysokich lvlach.. exp bot albo bierze 1 grupkę albo cały spot(mob lock) a na 30 lvlu wepkiem wątpię ze cały spot uciągniesz.
Mariette: Metin2 to jest dopiero gra "nie fair" jeden bije metki 5h i zarobi 1kk a inny za pierwszym metkiem kd +4 i ma 5kk... Jeden kupi yangi... drugi się męczy, tu nic nie jest fair... zaczęliśmy grac na nowym servie z kolegą po paru dniach byłem top 11 kolega top 7... kowal zrobił mu fms na +9 smocza na +9 5x ku mu weszło a ja? ledwo wyrabiałem bo palił bo ku nie wchodziły bo nic nie dropiło... To jest urok tej gry...
  • 0

#47 Mariette

Złośliwy

• Giermek
  • 333 postów

Napisano 11 czerwiec 2010 - 10:58

Nie no.. jak by koleś miał z 70 lvl to by było nie fair wobec innych graczy... ale że lata taki 10 lvl to nikomu nie wadzi wbije 20 lvl i zrobi nową postać... a po 30 lvlu expbot sie nie sprawdza.. dlatego boty expia na zaprz/dzikusach na wysokich lvlach.. exp bot albo bierze 1 grupkę albo cały spot(mob lock) a na 30 lvlu wepkiem wątpię ze cały spot uciągniesz.
Mariette: Metin2 to jest dopiero gra "nie fair" jeden bije metki 5h i zarobi 1kk a inny za pierwszym metkiem kd +4 i ma 5kk... Jeden kupi yangi... drugi się męczy, tu nic nie jest fair... zaczęliśmy grac na nowym servie z kolegą po paru dniach byłem top 11 kolega top 7... kowal zrobił mu fms na +9 smocza na +9 5x ku mu weszło a ja? ledwo wyrabiałem bo palił bo ku nie wchodziły bo nic nie dropiło... To jest urok tej gry...

No ciekawe,bo jak ktoś bije metki i dropnie mu kd+4 ale dropnął je uczciwie to jest fair..
Jeden ma szczęście drugi nie,taka gra.
Ale to nie tłumaczy tych lamusów którzy jadą na botach/hackach.
Po co bronisz bociarzy ? Może sam na botach ciśniesz i to dlatego ? .. http://www.facemetin...tyle_emoticons/default/sad.gif
  • 0

#48 Bonczas

Okrutny

• Giermek
  • 62 postów

Napisano 11 czerwiec 2010 - 13:09

niee.. ale wiem ,że żaden cheat jeszcze niczego nie osiągnął.. na wyższym lvlu trzeba sam expić ,dropić... hacki są zbędne i wtedy "haxy" przestają grać, wyobrażasz sobie boty w v2?
  • 0

#49 Mariette

Złośliwy

• Giermek
  • 333 postów

Napisano 11 czerwiec 2010 - 14:49

niee.. ale wiem ,że żaden cheat jeszcze niczego nie osiągnął.. na wyższym lvlu trzeba sam expić ,dropić... hacki są zbędne i wtedy "haxy" przestają grać, wyobrażasz sobie boty w v2?

Nie chodzi tylko o te żenujące boty.
Ale noobków z sh..
Nie raz widze +70 na sh,często w lesie na metkach.
  • 0

#50 Bonczas

Okrutny

• Giermek
  • 62 postów

Napisano 11 czerwiec 2010 - 16:08

no dobra niech ci będzie ... jebać cheatów.. ja go broniłem bo wydał mi sie nie groźny do cheatujacych nuupkow nic nie mam ... z cheatem grają gorzej niż inni bez no ale..
  • 0

#51 Mariette

Złośliwy

• Giermek
  • 333 postów

Napisano 11 czerwiec 2010 - 17:27

no dobra niech ci będzie ... jebać cheatów.. ja go broniłem bo wydał mi sie nie groźny do cheatujacych nuupkow nic nie mam ... z cheatem grają gorzej niż inni bez no ale..

Gówno prawda , myslisz że jechał na bocie po 1 grupce ? Napewno nie. Więc wcale nie grało mu się gorzej niz tym bez cheatów ;f
  • 0

#52 Bonczas

Okrutny

• Giermek
  • 62 postów

Napisano 11 czerwiec 2010 - 17:57

Myślę ,że tak http://www.facemetin...tyle_emoticons/default/sad.gif albo spota na wilkach... chodź na jego lvlu to żaden exp. Niech sobie haxuje mam to w dupie i te gre też. FPS 4ever tam jak cheaty to tylko na publicach http://www.facemetin...tyle_emoticons/default/laugh.gif wiec w turniejach można grać na luzie i przyjemnie... nic nie zależy od farta liczą się 2 rzeczy.. refleks i psychika http://www.facemetin...tyle_emoticons/default/sad.gif Od urodzenia lubiłem napierdalać w kaczki na pegazusie, zawsze miałem zapał do FPS.. Ale nie ma co go besztać ani najeżdżać na haxy.. kiedyś się doigrają.. to tyle o tym
ps. Za czasów POLAND ch1 też tak pisało.. a teraz trzeba podmieniać locale do odpalenia expbota.. no i dzieją się takie cuda...
  • 0

#53 Mariette

Złośliwy

• Giermek
  • 333 postów

Napisano 11 czerwiec 2010 - 20:10

Myślę ,że tak http://www.facemetin...tyle_emoticons/default/sad.gif albo spota na wilkach... chodź na jego lvlu to żaden exp. Niech sobie haxuje mam to w dupie i te gre też. FPS 4ever tam jak cheaty to tylko na publicach http://www.facemetin...tyle_emoticons/default/laugh.gif wiec w turniejach można grać na luzie i przyjemnie... nic nie zależy od farta liczą się 2 rzeczy.. refleks i psychika http://www.facemetin...tyle_emoticons/default/sad.gif Od urodzenia lubiłem napierdalać w kaczki na pegazusie, zawsze miałem zapał do FPS.. Ale nie ma co go besztać ani najeżdżać na haxy.. kiedyś się doigrają.. to tyle o tym
ps. Za czasów POLAND ch1 też tak pisało.. a teraz trzeba podmieniać locale do odpalenia expbota.. no i dzieją się takie cuda...

Napierdalać w kaczki xDD . Dobre ;ff
Ja nie lubie FPS'ów,prócz Combat Arms EU .
A co do tego że brał po 1 grupce,to napewno nie ;d !
  • 0

#54 Badmanek

Złośliwy

• Użytkownik
  • 203 postów
  • Server:Prywatny
  • Profesja:Wojownik
  • Nick Postaci:NIE GRAM
  • Gildia:W METINA

Napisano 15 czerwiec 2010 - 11:27

Czyli na innych postaciach używasz :) :D
  • 0

#55 Mariette

Złośliwy

• Giermek
  • 333 postów

Napisano 15 czerwiec 2010 - 16:13

Czyli na innych postaciach używasz :) :D

Hahah :) Napewno używa,dobre spostrzeżenie :)
  • 0

#56 MastersX4

Okrutny

• Giermek
  • 58 postów

Napisano 15 czerwiec 2010 - 18:36

Hahah :D Napewno używa,dobre spostrzeżenie :)

Dobra żal mi was pierdolnięte w głowe dzieci...
To że używałem exp bota to nie znaczy, że jechałem na SH......

A ty Mariette jesteś wielkim zerem które nic w życiu nie osiągnie i nikogo nie będzie obchodzić, no czyli tak jak teraz. Jeśli masz mi odpisywać długimi walniętymi wypowiedziami to daruj sobie, bo mnie to nie obchodzi. Tak jak FuBu raz powiedział : ROBIE CO MYŚLE A MYŚLE CO CHCE.
  • 0

#57 Mariette

Złośliwy

• Giermek
  • 333 postów

Napisano 15 czerwiec 2010 - 19:01

Dobra żal mi was pierdolnięte w głowe dzieci...
To że używałem exp bota to nie znaczy, że jechałem na SH......

A ty Mariette jesteś wielkim zerem które nic w życiu nie osiągnie i nikogo nie będzie obchodzić, no czyli tak jak teraz. Jeśli masz mi odpisywać długimi walniętymi wypowiedziami to daruj sobie, bo mnie to nie obchodzi. Tak jak FuBu raz powiedział : ROBIE CO MYŚLE A MYŚLE CO CHCE.

Ja osiągne :) Więc chyba piszesz o sobie :D
A z żalem to do kościoła.
  • 0

#58 FrejQ

Złośliwy

• Giermek
  • 238 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 16:20

bociarz... Dla takich to tylko ban się nalezy x.x
  • 0

#59 Harnass

Nieuczciwy

• Użytkownik
  • 483 postów
  • Server:Candia
  • Królestwo:Shinsoo
  • Profesja:Wojownik
  • Nick Postaci:DeLuxe
  • Gildia:Betrayed

Napisano 24 czerwiec 2010 - 21:59

ho, ho , ho nie bądź taki pewien ^^ :) :) ^^
  • 0

#60 rib3k

Okrutny

• Giermek
  • 4 postów

Napisano 25 czerwiec 2010 - 19:03

Heh w lewym górnym rogu pisze jaki masz nick.... będzie BANIK =)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych