Skocz do zawartości

- - - - -

Szukam ekipy do gry na PL'u na nietypowych zasadach! :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jdt154

Okrutny

• Giermek
  • 1 postów
  • Server:Serwandes
  • Królestwo:Chunjo
  • Profesja:Wojownik
  • Level:83

Napisano 13 lipiec 2016 - 11:42

Hej!  :)

Szukam osób, które nudzą obecne zmiany i ułatwienia gry i chciałyby wrócić nieco do przeszłości.

Mam na myśli wspólną grę w kilka osób na nietypowych zasadach - mianowicie w pełni bez przekładania eq oraz kasy z innych postaci i bez pomagania sobie nimi, a przede wszystkim bez... fms'ów, ribów, innych broni na 30lvl. Większość pewnie się zaśmieje, ale już mówię dlaczego właśnie tak.  ;)   Kilka lat wstecz mało kto miał dobre eq, a tym bardziej rzadkością były bronie na 30 level. Na bo expiło się w kilka osób, a samo wbicie wysokiego levela dla typowego polskiego gracza nie było kwestią kilku dni (a czasem nawet godzin), jak teraz. Myślę, że gra z takim utrudnieniem byłaby ciekawsza i stanowiłaby większe wyzwanie. ;)  Bez względu ile byśmy nie zarobili, bo teraz o to łatwo - staramy się grać tak jak dawniej i udawać, że nadal mamy ten ~2009 rok, który jak dla mnie dla Metina był najlepszy. Maxowanie innych skilli niż zwykle jest także dobrym rozwiązaniem, w końcu kiedyś to była norma. 
Priorytetem byłoby pomaganie sobie i robienie wszystkiego grupką, a w niedalekiej przyszłości założenie gildii złożonej tylko osób grających w podany sposób. 

Ja chętnie zagrałabym archerem albo smokiem, bo zawsze unikałam tych postaci jak ognia.

Serwer wybierze się razem.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, kontakt do mnie:
- Moje gg: 59866721 (mam status niewidoczny, ale jestem zawsze)
- Mail: jdtkczmrk@onet.pl
- Wiadomość na forum

• 0

#2 plplplpl

Okrutny

• Giermek
  • 2 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 09:34

zagram

• 0

#3 plplplpl

Okrutny